Vietnamka - lampka, która skradła nasze serca

Mała lampka może być po prostu wygodnym i praktycznym źródłem światła.  Może być też małym dziełem sztuki, hołdem złożonym polskiemu designowi, który dopełni przestrzeń w spektakularny sposób. Nada jej nowoczesny, lekki charakter, idealnie ją dopełni, będąc jednocześnie niebanalną ozdobą. My zdecydowanie wybieramy ten drugi wariant. To nie jest trudna decyzja, jeśli patrzy się na piękną lampkę Vietnamka od Oslo-other things.


Detale rządzą!

Lampka Vietnamka jest wykonana z ceramiki, może być pomalowana na jeden z czterech pięknych, pastelowych kolorów (z połyskiem lub w macie). Idealnie pasuje na stylowe biurko, nowoczesną komodę lub drewniany stół. Kabel to biało-czarna zebra retro, włącznik to drewniany, autorski projekt z logo. Lampkę wieńczy efektowna, ozdobna żarówka Edisona, która roztacza wokół przyjemne, ciepłe światło, sprawiając, że każde wnętrze, w którym się znajdzie zyskuje przytulny charakter. 

Kilka słów o marce Oslo-other things 

Oslo-other things to dwoje ludzi z podobną pasją otaczania się pięknymi przedmiotami. Z pasji tej zrodziła się potrzeba tworzenia i dzielenia z innymi ludźmi o podobnym poczuciu estetyki. Owocami ich pracy są piękne meble oraz inne elementy wystroju wnętrz, takie jak lampy i obrazy. Tu stoły, stoliki, krzesła, półki, lampy, są w 100% wynikiem pracy ich głów i rąk, a wykonane i zabezpieczone są szlachetnymi materiałami bliskimi naturze. Dąb, buk, jesion+metal to główne materiały z których tworzą, zachowując naturalną strukturę i urodę starego drewna, dzięki czemu ich meble są wyjątkowe, niepowtarzalne i piękne.