Tapety do pokoju dziecka

Piękna tapeta na ścianie ma ogromną moc. Potrafi całkowicie odmienić pomieszczenie, nadając mu przytulny i pogodny charakter. Czyli najbardziej pożądany w pokoju najmłodszych miłośników dobrego, polskiego designu.  Pamiętajmy, że tapetami nie musimy pokrywać wszystkich ścian w pomieszczeniu, a np tylko jedną lub dwie, a pozostałe pomalować na korespondujący z kolorem tapety lub kontrastujący kolor. Dzięki temu osiągniemy wspaniały, modny efekt i unikniemy niechcianego przepychu. 


Do pokoju dziecięcego dobrze wybierać tapety w jasnych, pastelowych kolorach. Nawet jeśli w pomieszczeniu jest jasno, efekt będzie dużo przyjemniejszy niż po wyborze tapet w ciemnych, wyrazistych kolorach. Tapety bowiem tworzą jedynie tło, ostateczny efekt osiągniemy dopiero po wyborze odpowiednich mebli i dodatkowych dekoracji

Na artvesta.pl znajdziecie propozycje najwyższej jakości tapet do pokoju dla dzieci od Polly Pattern. Ich twórcy napisali o swoich dziełach tak: "Polly Pattern to urocze i kolorowe wzornictwo dla dzieci, które tworzymy w oparciu o autorską kolekcję wzorów. Wybierając nasze produkty, możecie samodzielnie zaaranżować piękne wnętrza dla dzieci." Poza tapetami  Polly Pattern oferuje także m.in.:  lampy, poduszki, narzutki na łóżka dla dzieci i skrzynie.  Same tapety są sprzedawane w brytach o wymiarach  50 cm (na życzenie: 120 cm) na 285 cm, to tapety winylowe na podkładzie flizelinowym. Bardzo ważna informacja dla tych, dla których liczy się najdrobniejszy nawet detal: tapety w brytach są przycięte w ten sposób, aby wzory pasowały do siebie. Przyklejanie takich tapet jest bardzo łatwe - wystarczy nanieść klej wyłącznie na ścianę. Tapetę można przemywać wilgotną szmatką.


artvesta.pl