Szafka na winyle od Kunsst

Wszyscy właściciele gramofonów i kolekcji płyt bardzo poważnie traktują swój sprzęt i płytotekę. A te zasługują na odpowiednio wyeksponowane miejsce, bo stanowią niebanalną dekorację wnętrza. Wiele zresztą mówią o swoim właścicielu. Przyjrzyjcie się zupełnie wyjątkowemu meblowi: szafce na winyle stworzonej przez markę Kunsst.


Ta perełka polskiego designu została wykonana z litego drewna dębowego, a wykończono ją wysokiej jakości woskiem do drewna marki Osmo. Szafka ma dwie półki na płyty, na których można wspaniale wyeksponować swoją kolekcję oraz dwie zamykane niezależnie szafki, w których możemy ukryć mniej efektowne gadżety. Twórcy szafki nadali jej wspaniałą, lekką formę dzięki pomysłowemu rozwiązaniu, polegającemu na połączeniu jedną linią nóg mebla, z rodzajem "barierki" okalającej blat z trzech stron. 


Szafka ma dokładnie 103 cm wysokości, blat mebla znajduje się na wysokości 90 cm. Jej szerokość to 83 cm, a głębokość: 40 cm. Twórcy zapewniają, że wymiary szafki można nieco modyfikować na życzenie klienta. To niezwykle solidny, a jednocześnie lekki w formie, designerski mebel. Będzie doskonale prezentował się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrzach. Naszym zdaniem jednak, najlepiej sprawdzi się w salonie urządzonym w stylu skandynawskim. Kilka słów o marce Kunsst:

Twórcy szafki mówią o sobie: "Pasjonuje nas drewno. Jest materiałem szlachetnym, niepowtarzalnym dobrem rzadkim i tak go traktujemy pracując nad projektem. Funkcjonalność, trwałość to podstawa ale żeby wydobyć z drewna piękno potrzeba czegoś więcej - czasu, cierpliwości, ciężkiej pracy wielu ludzi. Staramy się odkrywać piękno ukryte w formie i drobnych detalach, często inspirowanych starymi technikami stolarskiego fachu."

Inne produkty marki Kunsst znajdziecie TU.