Proste i krzywe

10 marca o godzinie 19:00 odbędzie się na wernisaż wystawy malarstwa i grafiki artystki, której prace dobrze znacie z Artvesta - Zuzanny ZuJankowskiej. Wystawa nosi nazwę “Proste i krzywe” i będzie miała miejsce w galerii officyna art&design, Al. Jerozolimskie 107.

 

Autorka o wystawie:

„“Proste i krzywe” to wspólny mianownik świata kolorowego realizmu i geometrii oraz surowej, abstrakcyjnej grafiki. To pierwsza wystawa, podczas której postanowiłam zderzyć ze sobą dwie różne dziedziny sztuki, w których realizuję się z taką samą pasją i zaangażowaniem. Obrazy, pomimo realistycznych wizerunków zwierząt, rzeźb oraz ludzi, można interpretować w indywidualny sposób, także dzięki intrygującym tytułom. Grafiki na aluminiowych blachach zapraszają natomiast do świata prędkości, który przemierzam na motocyklu – swojej kolejnej pasji.

Jest to pierwsza wystawa, która przedstawi cały mój dorobek artystyczny, w tym także prace, za które otrzymałam prestiżową nagrodę w Konkursie o Artystyczną Nagrodę Siemensa, w 2016 roku, oraz zakwalifikowały się do Międzynarodowego Biennale Grafiki Cyfrowej w Gdyni w 2016 roku.”

 

Wystawa potrwa do 24 marca 2017 r.


Prace artystki możecie zobaczyć i kupić na Artvesta TU