Prezenty gwiazdkowe dla NIEGO do 200 zł

Ułóż sobie miasto 

Puzzle miejskie to seria autorskich, drewnianych map w kształcie wybranych miast. Dostępne są m.in.: Warszawa, Kraków, Białystok, Lublin, Wrocław, Gdańsk. Inaczej niż w zwykłych puzzlach, tutaj każdy element ma inny kształt, który odpowiada dzielnicy miasta lub osiedla. To doskonały prezent także dla starszego dziecka, jako gadżet edukacyjny do wspólnej zabawy. Puzzle wykonane z drewnianej sklejki o grubości 4 mm. Puzzle są dostępne także w wersji z magnesami. Pakowane w bawełniany worek i tekturowe pudełko, z legendą, co czyni je doskonałym materiałem na prezent z okazji Bożego Narodzenia.  Dostępna jest także wersja z magnesami. 

CENA: 99 PLN

Coś na ścianę
Prezent w sam raz dla miłośnika polskiego designu i nowoczesnych, prostych wnętrz. Mapa ma wymiary 50 cm na 70cm, jest grawerowana i wycinana w szarej tekturze grubości o 3 mm. Taki podarunek z pewnością doceni każdy miłośnik przestrzeni miejskich, a już w szczególności Warszawiak. Na mapie niezwykle precyzyjnie wygrawerowane zostały ciągi komunikacyjne, obszary zielone, cmentarze, a wycięte zostały zbiorniki wodne. W sam raz pod choinkę!
CENA: 190 PLN


Dla amatora gotowania
"Deska OVO z serii SERVECUT uwielbia być w centrum uwagi. Nieważne, czy to zdobiąc blat kuchenny, czy leżąc na stole w jadalni. Wszyscy zakochują się w jej okrągłych kształtach. Nie bez powodu, ponieważ to na niej wszystkie potrawy domowego szefa kuchni prezentują się perfekcyjnie." - twierdzą twórcy tego małego dzieła sztuki. Deska ma wymiary: Ø 40cm, a wysokość: 2,5cm. Została wykonana z drewna orzecha amerykańskiego i wykończona najlepszej jakości olejami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością. Będzie znakomitym prezentem na Gwiazdkę dla każdego mężczyzny, który uwielbia gotować i serwować bliskim efektowne potrawy. Twórcy OVO uprzedzają, że na zdjęciu zaprezentowany jest przykładowy egzemplarz: deski wykonywane są z naturalnego drewna, którego usłojenie różni się w zależności od egzemplarza. 

CENA: 189 PLNCoś miękkiego

Kto powiedział, ze tekstylia nadają się wyłącznie na prezenty dla kobiet? Dla panów też! Szczególnie, gdy ci panowie są miłośnikami dobrego polskiego designu. Można dla nich wybrać np poduszkę typu „jasiek” w stylu industrialnym z motywem nadrukowanej blachy. Poszewka wykonana jest z miękkiej i przyjemnej w dotyku 100% bawełny (z certyfikatem Oeko-tex), zapinana na suwak, a sama poduszka zawiera antyalergiczny wkład. Została wykonana w Polsce, ma wymiary 35 cm na 35 cm. 

CENA: 35 PLN