Prezentownik świąteczny c.d.

Skoro już wiecie co możecie kupić JEJ na Święta, czas najwyższy zamówić coś dla NIEGO. 


1. KUBKI

Kubek to świetne rozwiązanie dla prawdziwego smakosza kawy czy herbaty. Każdy napój będzie lepiej smakował w ręcznie malowanym kubku stworzonym specjalnie dla NIEGO. Make My Wonderland ma w swojej kolekcji porcelanowy kubek z motywem kosmosu, a także coś dla kochających naturę i góry, czyli dla prawdziwego drwala :-).

 

Kubki można też personalizować, np. te od  Krykihoki.


2. GADŻETY 

Tablica korkowa od Rzemiosło. Zawarta w konturach granic Polski z wygrawerowanym podziałem powiatowym. Już brzmi nieźle! Może posłużyć zarówno do celów praktycznych jak i ozdobnych.
Puzzle miejskie od marki Lokalny to seria autorskich, drewnianych map w kształcie wybranych miast. Inaczej niż w zwykłych puzzlach, tutaj każdy element ma inny kształt, który odpowiada obrysowi dzielnic lub osiedli danego miasta. Puzzle to idealny prezent dla lokalnych patriotów, ale też gadżet edukacyjny do wspólnej zabawy. Dostępna jest także wersja z magnesami. Na zdjęciu puzzle Wrocław – składające się z 69 elementów.

   


3. COŚ DLA UPORZĄDKOWANYCH

Kto jeszcze nie zna marki Komodore natychmiast musi nadrobić zaległości! Komodore to niewielka pracownia stolarska, która mieści się w malowniczej miejscowości Niesułków położonej na obrzeżach Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Natura, która ich otacza z każdej strony sama podesłała inspiracje. Właściciel marki podkreśla, że ulubionym materiałem jest drewno. "Jest estetyczne, potrafi być niejednoznaczne, a poprzez możliwość różnorodnej obróbki daje nieskończoną ilość interpretacji i zastosowań" - mówią. 
Organizer ścienny od Komodore to prosta fajna, funkcjonalna forma idealna do przechowywania niezbędnych przedmiotów codziennego użytku. Całość wykonana jest ze sklejki bukowej. Na górze znajduje się kieszeń na drobiazgi. 
Gazetnik model X - idealny na prasę, czasopisma, książki. Wykonany jest z klejonego drewna bukowego. 

    


4. LAMPY

RefreszDizajn - proponuje świeże spojrzenie na sztukę z odzysku. To coś dla świadomych ekologicznie fanów stylu retro - kolekcja lamp z pracowni Refresz Dizajn to oryginalne połączenie idei recyklingu z wzornictwem w stylu vintage. 
Druga "świetlna" propozycja, która na pewno wpadnie MU w oku to lampa od wrocławskiej marki MANU Lights. Lampa Loft2 Wenge na drewnianym statywie. Drzewo jest ręcznie docinane, szlifowane i lakierowane, następnie dopiero składany jest statyw z poszczególnych elementów. Zamontowany na statywie reflektor to profesjonale oświetlenie sceniczne. Niezwykłe połączenie, prawda?!

     
COŚ EKSTRA dla domowego szefa kuchni 

Deska OVO z serii SERVECUT od marki KIS home wykonywana jest z naturalnego drewna, którego usłojenie różni się w zależności od egzemplarza.