Poznajcie MP Project

MP PROJECT to marka, która tworzy niezwykle efektowne, designerskie meble i dodatki wyposażenia wnętrz z - jakby się mogło wydawać - niepotrzebnych już przedmiotów codziennego użytku. Dowodzi, że meble z upcyklinu i recyklingu nie są śmieciami, a w pełni wartościowymi i niezwykle pomysłowymi akcentami w domu, czy biurze. Każdy mebel jest zrobiony z niebywałą precyzją i dbałością o najmniejszy szczegół. To swoiste dzieła sztuki, które z pewnością docenią wszyscy ci, którzy lubią bawić się designem. Poza pięknym wyglądem, są w pełni funkcjonalne i wygodne. 

Roll to niebanalny, nowoczesny stolik kawowy wykonany z... samochodowej felgi. Jest dość masywny, ma szklany blat, dzięki czemu dobrze prezentuje się w całej swojej okazałości. Został stworzony z myślą o nowoczesnym salonie, staje się jego idealnym dopełnieniem.


STEEL PIGGY to ręcznie wykonana, zabawna skarbonka w kształcie świnki. Jej odkręcany ryjek ułatwia kontrolowanie zawartości brzucha :-) Skarbonka jest dostępna w dowolnym kolorze. To wspaniały pomysł na uniwersalny prezent.


ECO RIM to ręcznie wykonana metodą upcyklingu pufa z felg stalowych. Ten niewielki, designerski mebel  doda wnętrzu nieco industrialny charakter. Siedzisko zostało pokryte wysokiej jakości materiałem. Istnieje możliwość wykonania mebla w dowolnym kolorze lakieru oraz tapicerki.Oryginalny hoker chaibu to coś dla miłośników motoryzacji oraz eco-designu. Ręcznie wykonany hoker o industrialnym charakterze będzie się wspaniale prezentował w każdym, nowoczesnym wnętrzu. Siedzisko zostało pokryte wysokiej jakości materiałem, można zamówić hoker w dowolnym kolorze (zarówno lakieru, jak i tapicerki).