Poznajcie: ME Renew. Renowation and Art

Na artvesta.pl pojawiła się nowa marka: Me Renew. Renowation and Art. To coś dla tych, którzy doceniają i kochają meble sprzed lat, jakim nadano nowe życie. To klasyka designu odnowiona z największą dbałością o detale.  Fotele i krzesła, które przeszły swoistą metamorfozę, dzięki Me Renew. Renowation and Art doskonale wpisują się w skandynawskie wnętrza. Są niezwykle solidne, a proste w formie, a przy tym wygodne i praktyczne. To małe dzieła sztuki, które doskonale dopełniają każde wnętrze.  Twórcy z Me Renew. Renowation and Art o sobie mówią: "Jesteśmy kameralnym duo z Pragi, które kolekcjonuje i renowuje klasyczne modele mebli vintage. Staramy się imać unikatowych projektów, które sprawiają nam radość. I to chyba tyle - rozkręcamy się coraz bardziej z zamysłem, że właściwie zawsze będzie to malutka działalność." Są, jak widać, bardzo skromni, ale i bardzo zdolni. Zerknijcie sami.

Fotel zebra
Odrestaurowany fotel projektu Chierowskiego model 300-177, potocznie zwanym "Bunnym" w nowoczesnej odsłonie. Drewno kryte bejcą i naturalnym olejo-woskiem podkreślającym piękne usłojenie.


Fotel Savannah

Odrestaurowany fotel w stylu Brussel, produkcja CSSR lata 60. Elementy drewniane oszlifowane, pokryte bejcą i lakierem, wypolerowane na wysoki połysk. Tkanina obiciowa welur w kolorze miodowym.


Fotel palma grafit

Odrestaurowany fotel TON z lat 60-tych, produkcja Czechosłowacka. Elementy drewniane wyszlifowane, pokryte woskiem naturalnym. Siedziska obite nowym materiałem, mieszanką bawełny i poliestru z ręcznie malowanymi elementami na gotowym wzorze.


Fotel palma beż

Odrestaurowany fotel TON z lat 60-tych, produkcja Czechosłowacka. Elementy drewniane wyszlifowane, pokryte woskiem naturalnym. Siedziska obite nowym materiałem, mieszanką bawełny i poliestru z ręcznie malowanymi elementami na gotowym wzorze. Najlepiej prezentuje się z siostrzanym fotelem w grafitowym kolorze z identycznym wzorem:)www.artvesta.pl