Poznajcie markę The Tale

TheTale to unikatowa stylistyka, najlepsze, wyselekcjonowane surowce, miesiące projektowania, testowania i udoskonalania.  "Posłuchaj opowieści o drewnie, jego szlachetnym pochodzeniu, naturalnym cieple i subtelnej fakturze. Opowieści o wzornictwie, ergonomii i dopieszczonych detalach. Opowieści o zaangażowaniu i potrzebie piękna." - mówią twórcy marki. Ich meble w nieprzytłaczający sposób dominują przestrzeń, w jakiej się znajdą. Stanowią ozdobę każdego wnętrza dzięki swojej prostocie i oszczędnej formie.

Fotel Onyx - połączenie pięknej stylistyki i funkcjonalności

Wygodny, szeroki, nowoczesny fotel wypoczynkowy. "Dzięki swojemu unikatowemu kształtowi pozwala na odpoczynek w Twojej ulubionej pozycji, choćby i po turecku." - zapewniają twórcy. Podstawa wykonana została z drewna dębowego, zapewnia bardzo dużą stabilność. W sam raz do nowoczesnego wnętrza zachowanego w stylistyce loftZe względu na jednostkową produkcję można dostosować mebel do własnych upodobań wybierając rodzaj drewna, kolor wykończenia, czy też tkaninę.  Produkt na zamówienie - objęty rękojmią, ale nie podlega zwrotowi. 

Biurko Modesto - mebel dla wymagających

Modesto - lekki i nowoczesny projekt został stworzony, aby zapewnić nam pełen komfort i wsparcie podczas pracy. To stylowe biurko zostało wykonane z wyjątkową dbałością o każdy szczegół. Do jego stworzenia wykorzystano drewno jesionowe i fornir oraz płytę stolarską. Biurko ma niezwykle wygodne, praktyczne i pojemne szuflady, które pomagają zachować porządek. Istnieje możliwość dostosowania mebla do swoich potrzeb, wybierając rodzaj drewna i kolor wykończenia. W tym przypadku, podobnie jak w przypadku fotela Onyx, produkt jest wykonywany na zamówienie, jest objęty rękojmią, ale nie podlega zwrotowi.  

Stolik kawowy Onyx - polski design w przestrzennym salonie

Ten nowoczesny stolik kawowy jest inspirowany perfekcyjnym szlifem kamieni szlachetnych. Blat pokryty został geometrycznym wzorem z forniru dębowego. Podstawa wykonana z masywu dębowego. Całość została wykończona woskiem.  Taki stolik to doskonały wybór do prostych, nowoczesnych wnętrz, które będą stanowiły dla niego doskonałe tło . Wspaniale będzie się prezentował zestawiony z oszczędną w formie kanapą w kolorze ziemi lub delikatnej szarości. Ale nie tylko. To mebel, który doskonale wygląda w zestawieniu ze wszystkimi innymi kolorami. Mebel jest wykonywany na zamówienie - objęty rękojmią, nie podlega zwrotowi.