Porcelanowy kubek, czy filiżanka?

Chyba zgodzicie się z nami, że herbata smakuje dużo lepiej z pięknego, porcelanowego kubka, a kawa ze stylowej filiżanki? Naczynia z porcelany mają jeszcze jedną zaletę: są doskonałym pomysłem na niezobowiązujący prezent. W zasadzie dla każdego i na każdą okazję. 


Powyżej prezentujemy najwyższej jakości emaliowany kubek PIPPI od krykihoki pomieści aż 400 ml napoju. PIPPI ma urocze oczka, buzię i złote piegi. Wszystkie zostały oczywiście namalowane ręcznie. Nie ma wśród nas zgody co do tego, czy z takiego kubka lepiej smakuje kawa, czy herbata, ale nikt nie ma wątpliwości, że to doskonały pomysł na prezent. Także dla siebie. 


Kubek Bonjour od My Mug Company to pomysł na podarunek dla tych, którzy kochają wszystko, co francuskie, bo został ozdobiony motywem Paryża. Twórcy sami projektują napisy i rysunki, a później nanoszą je ręcznie na naczynia, używając w tym celu farb do porcelany, które mają wysoką odporność zarówno na ścieranie, jak i wysoką temperaturę, dzięki czemu można śmiało używać je w zmywarce i mikrofalówce. Doceniamy, bo nie jest to reguła, jeśli chodzi o ręcznie malowane naczynia


Kubek Galaxy od Make My Wonderland to absolutna perełka wśród ręcznie malowanych naczyń. Kształtem nieco zbliżony do filiżanki, dlatego to świetna propozycja dla tych wiecznie niezdecydowanych. Efektowny wzór, to oczywiście motyw kosmosu. Niepowtarzalny, bo namalowany ręcznie. Kubek ma pojemność 300 ml, można od razu, śmiało zaparzyć dołączoną do niego w prezencie owocową herbatę.Tę piękną czarkę od Mesh  charakteryzuje oryginalna dekoracja – przyjemny w dotyku, trójwymiarowy motyw kratki. Ten niepozorny przedmiot w pełni oddaje filozofię marki: Tworzymy rozwiązania rozbudowane funkcjonalnie i jednocześnie utrzymane w uniwersalnym języku prostych form. Przedmioty obojętne na mody. Przedmioty proste, funkcjonalne, szczere, otwarte na użytkownika" – mówią twórcy.  Takiego cuda w żaden sposób nie może zabraknąć w kuchni utrzymanej w skandynawskim stylu.


www.artvesta.pl