POMYSŁY NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek są nie do zastąpienia. Wie to każde małe i duże dziecko. Wiedzą o tym dorośli, którzy mają już swoje pociechy. Kochani, pomocni, radośni, witający cię, od progu domu, ciepłym uśmiechem. Wiedzą co pomoże na zły nastrój - oczywiście kakao i ciasto drożdżowe (bez rodzynek!). Znajdą czas, żeby porozmawiać lub pomilczeć. Po prostu są dla nas. Zawsze gotowi, żeby podzielić się swoją życiową mądrością. Czasem, przez ten straszny pośpiech codzienności, zaniedbujemy i nie okazujemy im należytej wdzięczności. A może jesteśmy tak przyzwyczajeni do ich obecności i zaangażowania, że zapominamy to docenić? No właśnie...jeśli teraz wpadliście w zadumę to warto przypomnieć sobie, że już za moment ich wielkie Święto. Dzień Babci i Dzień Dziadka. Może warto jakoś wyróżnić ten dzień? Celebrować go możecie na wiele sposobów. Możecie ich zabrać do kina, teatru lub na kolację.
Możecie też im coś sprezentować - a na prezentach znamy się jak mało kto! 

1. Śliczny zestaw w różnokolorowe kropki - CONFETTI od Krykihoki + Ona i on, czyli małe  małe z dedykacją 

       


2. Eleganckie drewniane pudełko z przegródkami idealne do przechowywania zegarków,biżuterii oraz wszelkich sentymentalnych drobiazgów. Dla Babci i dla Dziadka! Od Komodore.
      


3. Wygodny fotel to podstawa! Dla Babci - fotel Koronka z okresu lat 80'. Po całkowitej renowacji. Obity miękkim tkaniną w odcieniach szarości z imitacją koronki,przód pokryty guzikami, nóżki drewniane. A dla Dziadka - fotel Morski - także od KAPA Design

         '


4. Wpadasz do Dziadków na szybki obiad? No własnie...może wpadniesz z czymś od siebie?? Taca YAN, to nieodłączny kamerdyner każdego domu z klasą. + deski kuchenne z wysokiej jakości drewna. Od KIS HOME.
         


I oczywiście pamiętajcie o bukiecie! Kwiaty są obowiązkowe!www.artvesta.pl