Pniaki drewniane do domu

Mogą pełnić wyłącznie dekoracyjną funkcję (np. być traktowane jako stolik na kwiatek) lub użytkową - stać się małym stolikiem do salonu lub stołkiem. Z każdego zadania wywiązują się doskonale!

OpA to pieniek z litego drewna od say-oo. Skąd taki pomysł? Projektanci say-oo o sobie mówią: "Zafascynowała nas prostota i minimalizm. Dążymy do projektowania przedmiotów, które będą wynikały z formy i tworzyły treść. Drewno, metal i skóra. Te szlachetne materiały, którym poświęcamy całą swoją uwagę zawróciły nam w głowie. Pozwalają nam, na tworzenie rzeczy ponadczasowych, jednocześnie inspirując nas do życia i dalszego tworzenia." Właśnie stąd pomysł. Pieniek OpA  to  powstał z najwyższej jakości drewna brzozy lub sosny, został profesjonalnie wysuszony i zabezpieczony najlepszymi olejowoskami. Posłuży jako nowoczesny stolik kawowy, drewniany stołek lub jako mała, podręczna szafka. Występuje w postaci naturalnej lub opalonej na rożne sposoby: cały, 1/2 od góry lub dołu, 1/3 od góry lub dołu lub wedle życzenia klienta. Taki prosty zabieg daje niesamowicie oryginalny efekt.  W zestawie do wyboru: sznurek lub skórzana rączka, które pomagają w przenoszeniu pniaka. To niebanalny dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza.Pniak naturalny od Malafor to masywny, dębowy pniak obrobiony w idealny walec i wyczyszczony. Wykonany w 100% metodą handmadeUwaga! Ze względu na to, że jest to 45-centymetrowy kawałek litego drewna ma swoją wagę - ok 18 kg. Ale to nic nie znaczy, ponieważ posiada filcowe nóżki i rączkę z linki stalowej, by ułatwić przesuwanie. Pniak może być używany na zewnątrz, można go więc postawić na tarasie lub balkonie,  ale lepiej, żeby nie był narażony bezpośrednio na deszcz. Trzeba o niego dbać!
Jest najbardziej rozpoznawalnym obiektem ze wszystkich produktów MALAFORaPieniek wykonany jest z drzew dębowego przeciętego w poprzek w błyszczącej, stalowej otulinie. Lustrzana powierzchnia odbija otoczenie, w którym pieniek aktualnie się znajduje. Stołek posiada także rączkę ze stalowej linki, dzięki czemu łatwo można go przestawiać z miejsca na miejsce. Dzięki swojej popularności, doczekał się wielu podróbek. Oryginalny model rozpoznasz po charakterystycznej metce MALAFORa. To niezwykle efektowny dodatek do nowoczesnego wnętrza. Wprost nie można oderwać od niego oczu!