Pegbord - zrób sobie półkę

Nie masz gdzie powiesić kluczy, czapki czy parasolki? Zorganizuj swoją ścianę z naszymi kolorowymi pegboard’ami. Wymyśl własną kombinacje półeczek i kołków, rozmieść je według własnego pomysłu. Niekoniecznie na zawsze. Najważniejsze jest tu to, że w każdej chwili możesz zmienić zdanie i przeorganizować swój pegboard wedle uznania i nowych potrzeb. To nie tylko zestaw praktycznych półek, ale także oryginalna dekoracja salonu, przedpokoju, czy pokoju dla dzieci. Doskonale sprawdzi się także w nowoczesnej kuchni

Pageboardy są dostępne w dwóch rozmiarach: mały ma 60 cm x 60 cm x 4 cm i półeczki o długości 24,5 cm, a duży:  120 cm x 60 cm 4 cm  i półeczki o długości 49 cm. Są wykonane ze sklejki brzozowej transparentnie lakierowanej. Do wyboru są 4 kolory: biały, szary, niebieski, żółty czarny. W komplecie są 3 półeczki i 14 kołeczków.  


Kilka słów o marce

Ragaba to nowoczesny design, połączony z funkcjonalnością i kreacją. Twórcy marki tak mówią o sobie: "Lubimy tworzyć nowe rzeczy i chcemy dzielić się tą radością tworzenia z Wami. Wybierzcie kolory które są dla Was inspirujące lub pomagają Wam w odpoczynku. Uważamy, że meble są przede wszystkim dla użytkownika. Jesteśmy wielbicielami designu, ale przede wszystkim wygody. Krzesło, stolik, czy nowoczesna komoda mają swoją funkcję i nasze meble muszą je perfekcyjnie spełniać, ale... muszą być też fajne i miłe dla oka." Ragaba to coś dla tych, którzy w temacie designu nie lubią kompromisów, nie chcą wybierać między wyglądem, a funkcją praktyczną. Tu mają jedno i drugie. Twórcy marki  uważają ponadto, że dobry design nie powinien kosztować fortuny.