Osłonki na doniczki

Nawet najpiękniejszy kwiatek, rosnący w doniczce, będzie cieszył oczy jeszcze bardziej, jeśli zapewnimy mu równie wspaniałą jak on osłonkę. Bez niej będzie niekompletny.  Nie ma też lepszego pomysłu na prezent. W tym przypadku, banalnym i mało trwałym bukietom kwiatów mówimy NIE i stawiamy na modne, efektowne rośliny w doniczkach. I oczywiście pięknych osłonkach.  W ten sposób z pewnością pewnością sprawimy wielką przyjemność miłośnikom polskiego designu. Zerknij na kilka najciekawszych propozycji, dostępnych oczywiście na artvesta.pl.


Proste równanie: Beton plus drewno

Ręcznie wykonana osłonka betonowa z białego betonu o średnicy 9 cm i wysokości 7 cm (wymiary wewnętrzne). Została dokładnie zaimpregnowana i podklejona filcem, co zapobiega zarysowaniom, które mogłyby powstać podczas przesuwania doniczki po powierzchni np parapetu bądź stołu. Osłonka została stworzona przez markę Beton plus Drewno - dwoje miłośników przedmiotów z betonu, drewna, szkła i stali. "Stworzyliśmy Beton plus Drewno, żeby móc w przyszłości robić to co chcemy, a nie to co musimy" - mówią twórcy. A to doskonale świadczy o ich miłości do tworzenia pięknych, designerskich przedmiotów. Niewielka roślina w tak wspaniałej osłonce będzie doskonale prezentować się na drewnianym stole, komodzie lub regale. Śmiało można ją też ustawić na wiszącej na ścianie półce lub biurkuKrykihoki, czyli Bazgroły i S-ka
Urocza osłonka o zabawnej nazwie "Uśmiech" ma 10 cm szerokości i 11 cm wysokości. Jest w całości stworzona z ceramiki, a wzór został stworzony ręcznie. Jest więc w 100% wyjątkowy, nie ma dwóch zupełnie identycznych "Uśmiechów". To z pewnością docenią wszyscy miłośnicy unikatowych przedmiotów. Osłonka powstała w pracowni Krykihoki, gdzie powstają też inne, równie zabawne naczynia pokryte fantazyjnymi wzorami.


Make my Wonderland, czyli tu i teraz
Ta efektowna ceramiczna doniczka ma szerokość 12 cm i wysokość 10 cm. Jest ręcznie pomalowana, co gwarantuje jej unikatowość. Twórcy z Make my Wonderland ostrzegają: "Każdy produkt jest malowany ręcznie, dlatego mogą być minimalne różnice między wzorem na zdjęciu, a Twoim zamówieniem. Czy to wada? Absolutnie! To zaleta-masz pewność, że Twój produkt jest jedyny i niepowtarzalny". Make My Wonderland to handmade spod podnóża Karkonoszy, inspirowany naturą. Ręcznie malowana porcelana, tworzona z pasją i miłością, tak, aby przynieść nowemu właścicielowi jak najwięcej radości.


Więcej efektownych osłonek znajdziesz TU. A jeśli szukasz pięknych kwietników, koniecznie zajrzyj TU.