Nowoczesna toaletka

Toaletka to subtelny i jednocześnie bardzo efektowny mebel. Poza swoją tradycyjną funkcją - domowym centrum piękności - może pełnić wiele.  To mebel niezastąpiony w przedpokoju do odłożenia kluczy i torebki, a także do postawienia ramki ze zdjęciem lub kwiatka w doniczce. Może posłużyć jako niewielkie biurko na laptopa. Jak widać, przydaje się zawsze i wszędzie.

Kolor i wymiar mają znaczenie

Marka Ragaba pozostawia dużą dowolność.  Lillo może służyć jako konsola, toaletka lub niewielki stolik. W roli nowoczesnej toaletki prezentuje się wyjątkowo efektownie. Występuje w trzech wymiarach (długość 105 cm, 85 cm i 65 cm) i aż dziewięciu kolorach: biały, grafitowy, ciemnoszary, jasnoszary, jasny turkus, ciemny turkus, żółty, jasnoróżowy. "Czemu oferujemy nasze produkty w aż 9 różnych kolorach? Bo kolor ma znaczenie - wpływa na nasze samopoczucie i zdolności intelektualne; może rozbawić, może uspokoić, lub zainspirować" - twierdzą jej twórcy. To mebel przeznaczony do samodzielnego (bardzo łatwego) montażu, więc zanim pojawi się na swoim docelowym miejscu (a może nim być zarówno przedpokój, sypialnia, duży pokój, jak i łazienka), dostarczy nam masę zabawy. Lillo Jest wykonana z laminowanej płyty MDF i drewna bukowego.


 
Dla miłośników stylu skandynawskiego

Toaletka Runo od Wood Republic to "...mebel tajemniczy i dumny - nie tak łatwo zaskarbić sobie jego uznanie! To toaletka, która lubi złote bibeloty, a na piedestale stawia estetykę" - mówią jej twórcy. Została wykonana metodą handmade.  z wysokiej jakości sklejki drewnianej. Drewno jest preparowane i wykańczane kilkoma warstwami impregnatu. Mechanizm szuflad to szyny łożyskowe wykonane z samodociągiem. Lustro możliwe jest do samodzielnego, prostego montażu dzięki mocowaniu na wcisk. To idealny mebel, który będzie świetnie pasował do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.


Odrobina elegancji
Toaletka La dolce od Ornali to coś dla bardzo wymagających miłośników stylu glamour.  Mebel cechują przede wszystkim niesamowite walory estetyczne, ale również funkcjonalność i doskonała jakość wykończenia. Do tapicerowania mebla użyto materiałów najwyższej klasy. Dekoracyjne gwoździe świetnie korespondują z luksusowym stylem toaletki. Dodatkowo ich połączenie z połyskującym, tłoczonym welurem wygląda wyjątkowo elegancko i dodaje toaletce nowoczesności. Co więcej, zastosowano tutaj kryte szwy, brak więc nieestetycznych zszywek i połączeń - wszystko jest perfekcyjnie dopasowane. La dolce to mebel stworzony z myślą o eleganckiej, a jednocześnie nowoczesnej sypialni Jeśli szukasz designerskich krzeseł  lub stołków do toaletki, koniecznie zajrzyj TU.