Niezbędne w kuchni: tace, deski, podkładki

Deska MAYA od KIS HOME

Uwielbia siekanie oraz krojenie przeróżnych warzyw i owoców. Idealnie czuje się podczas wspólnego przygotowywania posiłków z przyjaciółmi. Swoim ciepłym charakterem dopełnia te rodzinne chwile. Co więcej, towarzyszy im przez długie lata. Ma wymiary 36 cm na 24 cm na 2,5 cm. Jest wykonana z najwyższej klasy orzecha amerykańskiego, wykończona najlepszej jakości olejami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością.Komplet 6 sztuk podstawek pod kubki o średnicy 12 cm, wykonane z betonu, zaimpregnowane specjalistycznym środkiem ochronnym. To doskonały pomysł na prezent dla osoby, która ceni niebanalne rozwiązania w kuchni i domu. Podstawki nie tylko świetnie wyglądają, ale także chronią powierzchnie blatów stołów i drewnianych stolików kawowych Dzięki temu, ze są masywne i dość ciężkie, nie przyklejają się do spodu kubków i filiżanek. 


Taca YAN od KIS HOME

To nieodłączny kamerdyner każdego domu z klasą. Rano serwuje śniadania do łóżka dla ukochanej osoby. Jego specjalność to pyszne brunch’e na świeżym powietrzu. Obsługuje europejskie przyjęcia w domach i restauracjach. Wymiary tacy to 64 cm na 40 cm na 6 cm. Została wykonana z drewna - litego orzecha amerykańskiego, wykończona najlepszej jakości olejami.

Podstawka orzechowa od tamm.

Pomysłowa zwijana podkładka pod gorące naczynia. Wykonana z litego orzecha europejskiego, zakonserwowana olejowoskiem zapewniającym świetną ochronę przed wodą i wszelkiego rodzaju plamami. Spód z miękkiego filcu zabezpieczającego przed rysowaniem powierzchni.

 Wymiary podkładki to 20x20cm. Przyda się w nowoczesnej kuchni, pomoże tu ochronić powierzchnię drewnianego stołu i blatu a także stołu w jadalni.


artvesta.pl