Niech żyją pastele!

Pastele są subtelne i radosne. Meble i dodatki w tych kolorach delikatnie ożywiają i rozjaśniają każde wnętrze, w którym się pojawią. Wbrew pozorom, to nie kolory, które są zarezerwowane do pokoju dziecięcego!

Tapeta flamingi od Polly Pattern

Tapeta to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy ożywić wnętrze i nadać mu oryginalny charakter. Możemy ją położyć na wszystkich ścianach lub tylko na jednej z nich. Uroczy wzór we flamingi doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu i to nie tylko w pokoju dziecięcym. Na ścianie pokrytej taką tapetą, doskonale będą się prezentować nowoczesne półki na książki.  Tapeta flamingi  od Polly Pattern to tapeta winylowa na podkładzie flizelinowym. Jest sprzedawana w brytach o wymiarze 60 cm x 285 cm. Zamówione bryty są przycięte w taki sposób, aby pasowały do siebie wzorem dzięki czemu tapeta od razu jest gotowa do montażu. Aby przykleić tapetę do ściany należy nanieść klej wyłącznie na ścianę. Tapetę można przemywać wilgotną szmatką, bez użycia mocnych detergentów.  Pozostałe tapety od Polly Pattern są dostępne TU.Bawełniane tulipany od MYK STUDIO

Bawełniane kwiaty mają to do siebie, ze nie więdną i nie trzeba ich bez przerwy w wazonie wymieniać. Są też doskonałą alternatywą dla tandetnych i ordynarnych, tradycyjnych kwiatów sztucznych. Bukiet bawełnianych, miękkich tulipanów w pastelowym kolorze to piękny dodatek do romantycznych wnętrz. Doskonale będą się prezentować ustawione w efektownym wazonie na szafce nocnej w sypialni lub nowoczesnej komodzie w pokoju dla dzieci.  Tulipany są sprzedawane w zestawie 6 sztuk, wielkość pojedynczego kwiatka to ok 31-33 cm. To także idealny pomysł na prezent.

Komoda KLOPS od Wood Republic

Jak mówią jej twórcy, komoda KLOPS to nowoczesna komoda z bogatym wnętrzem - wspaniałomyślnie pomieści przedmioty całej rodzinnej gromady. Oby tylko nie pogubić się w gąszczu szuflad i schowków
Idealnie sprawdzi się jako kredens do salonu, sypialni lub pracowni oraz jako komoda w pokoju dziecięcym. Ten designerski mebel został stworzony od początku do końca metodą handmade z wysokiej  jakości drewna (sklejka - sprasowane płaty litego drewna brzozowego). Drewno jest preparowane i wykańczane kilkoma warstwami impregnatu. Mechanizm szuflad to szyny łożyskowe z samodociągiem. Kolory frontów komody możesz dobrać samodzielnie!