make my wonderland

"Inspiruje mnie natura, to właśnie z miłości do niej wyrósł Wonderland." - mówi Kasia Hryniewiecka, mózg i serce marki Make My Wonderland.
"Przyroda, która jest tak niezwykle fascynująca, wiedzie prym w motywach na moich pracach. Nowe pomysły często wpadają mi do głowy, gdy z nią obcuję." 


  


Rzeczy, które tworzy są jedyne w swoim rodzaju. Jej styl jest już rozpoznawalny, a inne marki próbują ją naśladować. Tworzy sama, zarówno projekt jak i wykonanie to jej dzieło i to naprawdę czuć! Każdy kubek, każda filiżanka czy też malunek na drewnie są cząstką Katarzyny. Za sukcesem tej jednoosobowej manufaktury stoi…szczerość i pasja, z jaką tworzone są wszystkie małe dzieła Make My Wonderland.

Kubki od Make My Wonderland pokochały też Instagramerki, które nie wyobrażają już sobie innej ceramiki. Ponoć kawa w tych kubkach smakuje o niebo lepiej! Zobaczcie jak cudeńka od Make My Wonderland prezentują się u @bogusias_dream12.


Bogusia kocha naturę, nic dziwnego, że kubek Trees tak wpadł jej w oko!


Kubki Make My Wonderland inspirowane są naturą i inspirują dalej... w takich okolicznościach przyrody najlepiej napić się gorącej herbaty, prawda?!

www.artvesta.pl