magia prostoty

Przeglądasz Pinterest, Instagram i zastanawiasz się jak inni to robią? Piękne, przemyślane wnętrza. Oryginalne dodatki –  jak na zamówienie. Wszystko do siebie pasuje. A u Ciebie nadal misz-masz? Naprawdę łatwiej to zmienić niż możesz przypuszczać. Przejrzałyśmy internet wzdłuż i wszerz i okazuje się, że oczywistym i najmodniejszym rozwiązaniem dla domu (z pomysłem ;-)) jest połączenie bieli z elementami naturalnymi, najlepiej drewnem. Całość ocieplą kolorowe dodatki – poduszki, grafiki, doniczki, narzuty czy dywany. Nie wolno zapominać o dobrym oświetleniu, które nada klimat wnętrzu. Pamiętaj! Minimalizm wcale nie jest zły. Wystarczy kilka elementów, które absolutnie zmienią twoje mieszkanie. Czy naprawdę potrzebujesz aż tyle rzeczy? 
#mieszkaniezpolskametka
Wiadomo, że centralnym punktem salonu jest sofa i fotel. Kiedy wpadają goście na obiad przyda się też stół. Natomiast jeśli odwiedzą Was z ciachem licząc na dobrą kawę, wystarczy niewielki stolik bądź taboret (o wielozadaniowości taboretu pisałyśmy tutaj). No, ale...trzeba jeszcze mieć te meble. Na szczęście, na Artvesta mamy ich całkiem sporo! Do tego zestaw oryginalnej porcelany (#polskihandmade) i kącik dla gości gotowy. Proste. Zerknijcie jakie triki stosują polskie Instagramerki, m.in.: Marzena Marideko, Justynaniko, Anicja czy autorka Skandynawskiej Werandy.
    

      

           
Sercem sypialni jest oczywiście łóżko. Duże czy małe muszą mieć ekstra dodatki - jednocześnie nowoczesne i przytulne. Poduszki, narzuty, pledy, odpowiednia pościel.
Do tego świeca zapachowa i romantyczny nastrój gotowy. 

    


         


Jeśli chcecie zobaczyć  jak robią to za granicą - bardzo proszę - zebraliśmy dla Was nasz wybór z Pinteresta.
Chociaż przyznamy, że i tak uważamy, że nasze rodzime jest najlepsze!
#madeinpoland

                                                      


            


Propozycje Artvesty:

1. Świeca zapachowa mi3


Czując ten zapach przychodzi nam na myśl leśniczówka w górach wczesną jesienią, kiedy to zapach drzew staje się bardziej żywiczny.

2. Jesionowy stół do jadalni od Rarskiego
Stół wykonany z litego drewna jesionowego. Całość dopełnia wykonana ręcznie stalowa podstawa.

3. Stolik flip od Tamm

Mebel wielofunkcyjny – może służyć zarówno jako stolik kawowy jak i przydatny stolik boczny przy fotelu/kanapie. Wszystko co musisz zrobić, to go obrócić! 

4. Łóżko Paul dąb od Desiq

Nowoczesny kształt w połączeniu z prostotą zastosowanych rozwiązań sprawia, że mebel ma charakter uniwersalny.

5. Szara Pościel dzianinowa od Nocne Dobra 

Pościele Nocne Dobra wykonane są z polskich dzianin najlepszej jakości tak, aby były przyjemne w dotyku, miękkie, delikatne i oddychające, dając komfort podczas snu. 
www.artvesta.pl