Made for bed

Pozostajemy w łóżkowych klimatach. Ostatnio podpowiadałyśmy jak stworzyć przytulną atmosferę w sypialni - nie trzeba wydawać milionów, wystarczą odpowiednie dodatki, np. te od Dreamcatcher.

Co można jeszcze zrobić, żeby pokój, w którym spędzacie masę czasu był jedyny w swoim rodzaju? Jest taki wynalazek, który z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających. 


Zagłówki modułowe od Made For Bed

To rzecz prosta w formie i jednocześnie bardzo oryginalna w swoim zamyśle. Piękne, kolorowe tkaniny o różnorodnych wzorach nadadzą charakteru każdej sypialni.

                     

Kolorowe zagłówki dla dzieciaków

Zagłówki Made For Bed nie są dedykowane jedynie dorosłym, dzieciaki znajdą masę wzorów i kolorów pasujących do ich małych królestw. 
Warto podkreślić, że można samemu zaprojektować swój zagłówek, czyli można poszaleć! No to do roboty :).Łatwo & Pomysłowo

Zagłówek modułowy jest świetnie wykonany, to rzecz naprawdę dobrej jakości i jednocześnie bardzo prosta w montażu.
Nawet jeśli masz dwie lewe ręce jest ogromna szansa, że z tym zadaniem sobie poradzisz!Najwyższa jakość od polskiej marki

KMK Studio, do której należy marka Made For Bed, to polska rodzinna firma prowadzona przez dwie mamy: Maję i Kamilę. Właścicielki są perfekcjonistkami, dlatego możesz być pewny, że zagłówek, który wybierzesz będzie po prostu doskonały - taki jaki sobie wymarzyłeś.

        www.artvesta.pl