Jego wysokość: designerski fotel

Fotel Bastar, łączy w sobie elegancję i stylistykę retro. Formą nawiązuje do przepięknych foteli koktajlowych z lat 60., jednak jest nieco większy niż one, a dzięki temu – znacznie wygodniejszy. Głębokie pikowania na oparciu nadają meblowi klasy oraz niepowtarzalnego charakteru. Taki designerski fotel zasługuje na dobrze wyeksponowane miejsce w salonie, do towarzystwa fotel Bastar powinien dostać stylowy, drewniany stolik kawowy. Chwile spędzone w takim fotelu (obowiązkowo z filiżanką kawy i ulubioną książką), z pewnością staną się ulubionym momentem w ciągu dnia. Mebel został wykonany z wysokiej jakości pianki tapicerskiej, na drewnianym stelażu, ma nogi zrobione z bukowego drewna (mogą mieć dowolny kolor). Jego wymiary to: wysokość 87cm, szerokość 78cm, głębokość 74cm, wysokość siedziska 44cm, szerokość siedziska 50cm, szerokość siedziska 64cm, wysokość oparcia 52cm. Istnieje możliwość wyboru innej tkaniny obiciowej.

 

 

Sheltin jest fotelem w stylu uszak. Jest równie wygodny, co efektowny, a niezwykła precyzja wykonania czyni z niego prawdziwą perełkę designu. Został obszyty doskonałej jakości .tkaniną velvet o właściwościach hydrofobowych. Łatwo ją czyścić i jest bardzo odporna na ścieranie. Zewnętrzna część fotela jest obita w niezwykle efektowny, wielokolorowy plusz w motywy roślinne. Taki designerski fotel będzie się prezentował doskonale nie tylko w salonie, ale także w sypialni i pokoju dla dziecka. Wraz z drewnianym stolikiem kawowym i stylową lampą, stworzy trio doskonałe. Jego wymiary to: wysokość całkowita: 102 cm, szerokość całkowita: 72 cm, głębokość całkowita: 80 cm, wysokość siedziska: 45 cm, szerokość siedzisk: 55 cm, głębokość siedziska: 52 cm, wysokość oparcia: 70 cm. W tym przypadku również można wybrać inny wzór i kolor tkaniny obiciowej.  

 

Fotel Retsy nawiązuje do pięknej stylistyki z lat 60. Ma doskonale skrojoną, zgrabną  i lekką formę. Głębokie pikowania, doskonałej jakości sprężyny w siedzisku i solidny drewniany stelaż powodują, że mebel charakteryzuje się nie tylko pięknym designem, ale również wysoką wygodą oraz wytrzymałością i trwałością. Mebel jest wykonywany na zamówienie, istnieje możliwość wyboru innej tkaniny obiciowej. Co więcej: można zamówić dwuosobową sofę do fotela i w ten sposób stworzyć w domu wymarzoną strefę relaksu. Wymiary fotela Retsy to: wysokość całkowita 84 cm, szerokość całkowita 64 cm, głębokość całkowita: 74 cm, głębokość siedziska: 55 cm , szerokość siedziska: 47 cm, wysokość siedziska: 43 cm.