Jak wybrać nowoczesny stół

Drewniany? Okrągły, a może kwadratowy? Rozkładany, czy nie? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać tak ważny mebel, jakim jest stół. Ostatnio zachwycają nas stoły z litego drewna – są solidne, masywne i bardzo efektowne.  To inwestycja na lata, więc lepiej dobrze ją przemyśleć i dokonać zakupu idealnego pod każdym względem. Zobaczcie nasze trzy całkiem różne propozycje.

Do jedzenia, biesiadowania i gier planszowych


Stół Pająk od Oslo-other things ma blat wykonany z łączonego, jesionowego i dębowego drewna. Jego grubość to 4 cm. Nogi stołu wykonano ze stali. Ich forma tworzy wspaniałą przestrzenną bryłę. Doskonale sprawdzi się w jadalni, ale najlepiej prezentuje się raczej w większych pomieszczeniach, bo kocha przestrzeń. Tak piękny, designerski mebel zasługuje na to, żeby odpowiednio go wyeksponować.


Do jadalni, kuchni i pracowni


Drewniany Stół Weles od StaloDrzew ma efektowne stalowe nogi i blat z litego dębu, buku lub jesionu. Ze względu na swój prostokątny kształt, doskonale sprawdzi się zarówno w kuchni, jadalni, jak i pracowni. Będzie doskonałym dopełnieniem wnętrz zachowanych w stylu skandynawskim lub industrialnym, ale równie dobrze może się pojawić w pomieszczeniach urządzonych w duchu retro.

Dla kochających złudzenia optyczne


Stół t od Kwadroforma został stworzony z myślą o jadalni. Jest całkiem spory, bo ma długość 200 cm, a szerokość 90 cm, więc pomieści przy wspólnym posiłku całą rodzinę lub grupę przyjaciół. Jego lekka, niepowtarzalna forma to hołd oddany polskiemu designowi.  Pochylenie każdego profilu w dwóch płaszczyznach sprawia, że masywny dębowy blat unosi się ponad ramę, co nadaje całemu meblowi efektowny i nowoczesny charakter.

Jeśli planujecie także zakup krzeseł, pisaliśmy o nich tu: Krzesła doskonałe


www.artvesta.pl