Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz - naturalna pościel od Dreamcatcher

Jesień i zima są porami w których szczególną uwagę przykładamy do jakości snu. Lubimy się dobrze wyspać, lubimy spać w przyjemnym miejscu, w przytulnych pościelach.
By sen i wypoczynek był jak najlepszy i przynosił jak najwięcej regeneracji, warto zadbać nie tylko o wygodne łóżko. Uwagę należy skupić na pościeli, poszewkach, narzutach, prześcieradłach. Warto by były z naturalnych tkanin, by skóra oddychała, czuła się dobrze, by wypoczywała.

Polscy designerzy, których możesz znaleźć na Artvesta.pl zadbają o to by otoczenie miejsca w którym śpisz czy odpoczywasz, było dla Ciebie jak najkorzystniejsze. 


Dreamcatcher to polska marka powstała z myślą o Twojej sypialni. Projektują tekstylia, które potem szyja z naturalnych tkanin takich jak bambus, bawełna czy len. Tkaniny te są delikatne i pozwalają skórze oddychać. Dreamcatcher zapewnia nie tylko komfort, ale i doskonałą formę gwarantując doznania estetyczne na najwyższym poziomie. Tekstylia powstają w kameralnej pracowni, gdzie dba się o najdrobniejszy szczegół.

Produkty od tego producenta mogą wypełnić nie tylko nasze sypialnie. Poszewki z falbanami będą idealnym prezentem na parapetówkę. Lniana narzuta sprawdzi się jako mikołajkowy podarunek. Pościel wiązana na troczki możemy podarować rodzicom, młodej parze czy przy każdej innej mniej lub bardziej doniosłej okazji.


Artvesta.pl