Fantazje o idealnej sypialni

Dlaczego wystrój tego pomieszczenia i panująca w nim atmosfera są tak ważne? Bo "...w sypialni zaczynamy i kończymy każdy dzień. Poza tym – spędzamy tu średnio 8 godzin dziennie, czyli ok 1/3 swojego życia..." – pisze Agata Buszowska. Cały tekst znajdziecie tu: zwyklezycie.plMy tymczasem dodajemy jeszcze kilka elementów, które naszym zdaniem obowiązkowo powinny znaleźć się w każdej nowoczesnej i stylowej sypialni

1. Szafka nocna
Efektowna i praktyczna. Na niewielką lampkę do czytania, stos zaległych lektur, kubek herbaty, ramki z ukochanymi zdjęciami. Wedle potrzeb. My ostatnio zakochaliśmy się w tym dębowym cacku od Desiq.


2. Kwietnik
Wrócił do łask. I całe szczęście, bo to wspaniały retro-dodatek do każdego pomieszczenia, nie tylko sypialni. Marka Kwietnik proponuje nostalgiczny model z metalu i oplotki z linki gumowej. Kochamy!3. Plakat
Koniecznie z roślinnym motywem, bo doskonale ożywi pomieszczenie. Polecamy serię plakatów marki Hug the stuff. Są drukowane na papierze satynowym o gramaturze 200g.m2. Doskonale prezentują się zarówno w ramie, jak i bez niej.


4. Pufa
Jest bardzo wygodna, praktyczna, zajmuje mało miejsca i świetnie wygląda. Nadaje sypialni przytulny charakter. Te od marki Meesh skradły nasze serca już jakiś czas temu.