Drewniana komoda do zadań specjalnych

Niektórym zapewne do dziś kojarzy się z zakurzonym, zastawionym rodzinnymi fotografiami meblem u babci, który skrywa nieużywane na co dzień skarby. Haftowane, leciwe obrusy wyciągane tylko na święta, pożółkłe listy i pamiątki z wakacji lub nowe, ale zupełnie niepraktyczne przedmioty użytku codziennego, z którymi w zasadzie nie wiadomo co zrobić, a szkoda wyrzucić. Na szczęście, w ciągu ostatnich lat sposób myślenia o komodzie i jej funkcja przeszły sporą transformację. Stylowa, nowoczesn akomoda, poza tym, że w wielu pomieszczeniach zajmuje centralne, wyeksponowane miejsce i często określa jego styl, pełni dużo bardziej praktyczną funkcje w naszym życiu codziennym. Pożegnała się
z krzywdzącym statusem domowego archiwum szpargałów.                Oto rodzina mebli Komoda_H marki DO_M. To niejako hołd oddany polskiemu designowi. Korpusy mebli są wykonane
z najlepszej jakości
litego drewna jesionowego. Kolorowe elementy są oklejone naturalnym fornirem – a jakże – jesionowym lub zrobione z blachy perforowanej. Te ostatnie przesuwają się w niezależnych prowadnicach, zachodząc za siebie. Można więc przesuwać je od lewego do prawego boku komody. To świetna alternatywa dla tradycyjnej komody z szufladami.

     

Wnętrza, te same u wszystkich znajomych, przestały nam się podobać. Zastanawialiśmy się jakie powinny być naprawdę dobre meble dla osób, które lubią zmieniać wystrój swoich mieszkań, urządzać je oryginalnie, po swojemu. Postawiliśmy na funkcjonalne i proste rozwiązania za rozsądną cenę.” – mówią projektanci.


Ten sprytny mebel definiuje całe wnętrze, zarówno poprzez wyrazistość w swojej formie, jak i kolorachZe względu na duży wybór kształtów i rozmiarów, komoda może pełnić rozmaite funkcje. Może służyć jako niebanalna szafka RTV, może stać się praktyczną szafką nocną do sypialni, a ze względu na piękne, żywe kolory, doskonale odnajdzie się także w pokoju dziecięcym. Mebel z tej serii to także świetny materiał na komodę do przedpokoju. Nawet tego niewielkiego i wąskiego, bo w każdym wariancie ma 40 cm szerokości.