Dreamcatcher - Paula Glanc

"Warsztat od kuchni, czyli jak pracują artyści z Artvesty" część 2

Za Dreamcatcher stoi Paula Glanc. Młoda, zdolna i pełna pasji artystka, która ma tak silną potrzebę tworzenia, że przewróciła swoje życie do góry nogami by założyć własną markę. Poznajcie ją.

1. W jaki sposób trafiłaś do świata sztuki/designu? Czy jest z tym związana jakaś szczególna historia?
Własna marka to było moje marzenie od bardzo dawna. Modą i designem interesowałam się właściwie od zawsze, ale nie wiedzieć czemu wybrałam zupełnie inny kierunek studiów. Na trzecim roku studiów prawniczych poczułam, że utknęłam na kierunku tak dalekim od moich zainteresowań.  Każdy kto ‘’utknął’’ wie, że zmuszanie się do rzeczy, których nie lubimy i w których nie jesteśmy wystarczająco dobrzy powoduje narastające uczucie frustracji i niezadowolenia. Nie pamiętam momentu przełomowego, ale mocno wspierana przez przyjaciół postanowiłam zapisać się do szkoły projektowania ubioru, a niedługo potem zapadła decyzja o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej.

     

2. Czy związanie swojego życia z tym, co robisz teraz było proste? Czy natchnęłaś się na jakiekolwiek przeciwności?
Takie decyzje nigdy nie są łatwe, a dla mnie początek Dreamcatcher to również początek mojej historii zawodowej. Przez pierwsze miesiące brak doświadczenia sprzyjał podejmowaniu złych decyzji, ale najważniejsze to oczywiście wyciągać wnioski i działać dalej.

3. Jak wygląda Twój dzień pracy?
Prowadzenie firmy tym różni się od pracy na etacie, że każdy dzień jest inny. Do stałych elementów dnia należy oczywiście zebranie zamówień, kontakt z krawcową i szwalnią,  uzupełnianie braków w tkaninach czy dodatkach.


4. Czym/kim najczęściej się inspirujesz?
Inspirują mnie tkaniny, przede wszystkim te naturalne. Dodatkowo uwielbiam romantyczny styl Boho i staram się go przemycać kreując styl marki.


5. Jaki element Twojej pracy sprawia Ci największą przyjemność?
Oczywiście największą radość mam podczas pracy nad nowymi projektami, szukanie tkanin, szkicowanie i realizowanie projektów to zdecydowanie moja ulubiona część.6.  Jak wyobrażasz sobie swoją pracę za kilka/kilkanaście lat? W jakim kierunku zamierzasz się dalej rozwijać?
Mam nadzieję, że Dreamcatcher będzie rósł w siłę. Chcę rozszerzać asortyment o nowe produkty, a także ruszyć ze sprzedażą międzynarodową.

Z produktami od Dreamcatcher możecie zapoznać się --> TU <--

www.artvesta.pl