Dobrze śnić dobrze... Poznajcie Cocon cotton

Markę tworzą Monika i Agnieszka, które zapewniają: "Kochamy tkaniny i wierzymy, że tekstylia potrafią całkowicie odmienić i nadać przestrzeni zupełnie nowy charakter. Stworzyłyśmy od podstaw pościele, poduszki, pod którymi same chciałybyśmy spać. Rozwijamy się ponieważ nasza pasja do wzornictwa i tworzenia nie pozwala nam stać w miejscu. Wszystkie wzory to efekt naszych głębokich przemyśleń, długich pogawędek, ogromnej ilości prób bo my kochamy doskonałość. Cieszymy się, że możemy dać Wam coś tak ładnego, uniwersalnego i niezwykle miłego w dotyku. Odkryj naszą autorską kolekcję pościeli Cocon i zaśnij w niej ."


Pościel "Balony"

Na pościeli widnieje autorski, jednostronny nadruk balonów. Pościel została uszyta z doskonałej jakości białej bawełny, z ogromną dbałością o szczegóły. Jest niezwykle miła w dotyku, doskonale znosi pranie. W skład zestawu wchodzą: poszwa na kołdrę (możliwe wymiary to: 160x200 cm i 140x200 cm) i dwie poszewki na poduszki (wymiary: 50x60 cm). Taki zestaw pościeli to doskonały pomysł na prezent, nie tylko z okazji parapetówki.Pościel "Konstelacje"

Komplet pościeli wykonany z 100 % wysokogatunkowej bawełny. Na pościeli autorski nadruk, który doskonale wygląda nawet po wielokrotnym praniu. Komplet pościeli został wykonany z ogromną dbałością o najmniejsze detale. Oczywiście w polskich zakładach. Pościel jest bardzo miła w dotyku, pozwala skórze oddychać. Doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnej sypialni, jak i pokoju starszych dzieci. Poduszka "Gniazdo z ptaszkiem"

Ozdobna poszewka wykonana z 100 % wysokogatunkowej bawełny. Ma wymiar 40x40 cm, nadruk jednostronny, została wykonana w Polsce. Doskonale sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i w salonie, na kanapie. To efektowna dekoracja nowoczesnego wnętrza.