Deski do krojenia, tace, podstawki

W każdym domu znajdują się przedmioty, bez których ciężko się obejść. W większości przypadków dostaliśmy je w prezencie. Teraz zastanawiamy się, jakim sposobem radziliśmy sobie bez nich wcześniej. 

Taca drewniana od Alice & dekor  została stworzona z myślą o leniwych weekendowych przedpołudniach w łóżku. Bezpiecznie można na niej postawić filiżankę ulubionej kawy lub herbaty i pyszną przekąskę, może także posłużyć jako podstawka do laptopa. Jest wykonana z listewek sosnowych, uprzednio precyzyjnie dociętych, wyszlifowanych i pomalowanych wedle życzenia klienta.  Taka taca doskonale sprawdzi się także w kuchni i jadalni. Jest świetnym pomysłem na prezent  np z okazji parapetówki .


Deska do krojenia LONGI z serii SERVECUT od KIS home została wykonana z orzecha amerykańskiego i wykończona najlepszej jakości olejami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością. Ma wymiary 60 cm na 16 cm i 2,5 grubości. Poza swoim tradycyjnym przeznaczeniem, doskonale sprawdza się do serwowania jedzenia. Deska serów nabiera tu dosłownego znaczenia. 

Podstawki pod kubki od BetonplusDrewno  są zrobione z betonu i specjalnie zaimpregnowane, żeby mogły dobrze spełniać swoją funkcję. Dzięki takiej podstawce unikniemy nieestetycznych śladów od kubków, czy szklanek na meblach. Bo czy jest coś bardziej irytującego niż szpecący, okrągły ślad na doskonałym blacie designerskiego, nowoczesnego stolika kawowego? Na takiej efektownej podstawce można także postawić  małą doniczkę z rośliną.


www.artvesta.pl