Czym jest artvesta.pl

im jesteśmy? 

Artvesta to portal z polskim designem. Skupia w jednym miejscu polskich, niezależnych twórców designerskich mebli, dodatków do domu , a także młodych polskich artystów. To wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o wszystkich tych, dla których przestrzeń i sposób jej wypełnienia mają ogromne znaczenie. W każdym najdrobniejszym szczególe. To portal dla tych, którzy kochają najwyższą jakość. Znajdziecie tu zarówno dzianinową pościel, jak i porcelanowe naczynia. Oferujemy efektowne komody i nowoczesne biurka. Nie brakuje autorskich grafik do powieszenia na ścianie,  drewnianych skrzyń i modnych krzeseł.Co nas wyróżnia?

Kochamy polski design w każdej postaci. Dlatego na Artvesta.pl znajdują się wyłącznie polskie produkty od niezależnych twórców. Współpracujemy jedynie z wybranymi i zaufanymi artystami, dla których to, co robią jest prawdziwą pasją. Dzięki temu, każdy stworzony przez nich przedmiot jest swoistym dziełem sztuki. Jest unikatowy i wyróżnia go najwyższa jakość. Nasz portal umożliwia bezpośredni kontakt z artystami, którzy sami pakują i wysyłają zrobione u nas zakupy. Dzięki temu bardzo łatwo jest zrealizować indywidualne zamówienia.Co możemy Ci zaoferować? 

Poza indywidualnymi zakupami, jesteśmy otwarci na rozmaite formy współpracy. Na artvesta.pl znajdziesz wszystko,  co tylko sobie wymarzysz: upominki na specjalne okazje, oryginalne prezenty dla pracowników, efektowne i stylowe gadżety dla klientów. Istnieje możliwość personalizacji. Dopasujemy ofertę do tematyki i budżetu, jakim dysponujesz. Produkty będą wyjątkowe i przygotowane specjalnie dla  ciebie.


Jeśli jesteś twórcą i chcesz zacząć z nami współpracę, koniecznie zajrzyj TU

www.artvesta.pl