Pościel od Dreamcatcher u Pattihome

Sypialnia to ulubiona przestrzeń nie tylko Pań. To azyl dla wszystkich zmęczonych pracą, hałasem, problemami. Po prostu rzucasz się na swoje ukochane łóżko, wdychasz zapach snu i bezpieczeństwa i do razu jest lepiej. Znasz to, prawda?
Znają to też celebryci, aktorzy/aktorki, modelki, którzy uwielbiają dzielić się swoją przestrzenią prywatną pokazując zakamarki mieszkania, a nawet łóżka!  Dlaczego? Nie tylko, żeby udowodnić, że rano – bez makijażu – wyglądają również olśniewająco, ale przy okazji pochwalić się wystrojem swojej sypialni (jak widzicie po zdjęciach ta moda zaczęła się już dawno temu!).


                        


Co zrobić, żeby Twoja przestrzeń do spania była przytulna, miała charakter? Nic prostszego! Wystarczy odwiedzić Instagram @pattihome, obejrzeć jej zdjęcia, zainspirować się, no i oczywiście wrócić na Artvesta.pl, gdzie znajdziecie m.in. poszewki z falbanami na poduszki od Dreamcatcher.

Zobaczcie jak fantastycznie te bawełniane poszewki z falbanami prezentują się u Pattihome – ona naprawdę wie jak dobierać dodatki do domu (pewnie dlatego obserwuje ją 54 tysięcy osób! My też jesteśmy fankami!


                        
     Ps. Więcej o perełkach od Dreamatcher możecie przeczytać o tuwww.artvesta.pl