Artvesta u Skandynawskiej Werandy!

Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz...

To powiedzenie nie zawsze trzeba traktować metaforycznie. Dobry sen to lepsze zdrowie, samopoczucie i wygląd. A żeby się wyspać trzeba stworzyć odpowiednią aurę! Polscy projektanci wiedzą jak to zrobić. Tworzą przepiękną pościel z naturalnych materiałów i nie w hurtowych nakładach – co jest ważne dla tych, którzy cenią sobie rzeczy jedyne w swoim rodzaju.

Wszystkie pościele szyjemy ręcznie, używając wyłącznie polskich dzianin. Minimalistyczne wzory będą pięknym dodatkiem pasującym zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz - podkreśla właścicielka marki Nocne Dobra.
To właśnie biała pościel marki Nocne Dobra ze sklepu Artvesta wpadła w oko Instagramerce Skandynawska Weranda. Napisała nawet, że jest to jej „ukochana” pościel, z czego bardzo się cieszymy. Zdjęcia pościeli możecie obejrzeć na jej  profilu na Instagramie (-->TU).

Pościel Nocne Dobra jest delikatna w dotyku, uszyta z miękkiej, oddychającej bawełny. Nocne Dobra mają spory asortyment, warto sprawdzić także ich inne produkty m.in. poduszki i narzuty (-->  TU)

Zdjęcia: @skandynawska_weranda